Návrat z exilu - konečně zase doma ...

Po příletu ze Španělska jsem musel ještě den vydržet, než nám zkolaudovali výtah a od úterý jsem se již mohl nastěhovat nazpět domů...  Hned jsme nechali opravit kola na vozíku, takže jsem již zase mobilní v plné parádě ( a taky hned o 2 litry chudší za opravu... )

Chtěl bych při této příležitosti poděkovat panu J. Janišovi z realitní kanceláře FORTUNAE  , že mi pomohl najít a zrealizovat přechodné bydlení v těsném sousedství mého bydliště a umožnil klidné postupné nastěhování a následné vyklizení bytu.  Díky krátké vzdálenosti mne mohli rodiče často navštěvovat a mohl jsem plně využívat " mámin servis " ( jídlo,  prádlo ... ).

Takhle nyní vypadá nový výtah, je delší a trochu širší, jezdí rychle, ale abych to neměl zase tak moc jednoduché, tak musím otevírat vstupní dveře - což je pro mne určitá komplikace, hlavně při vystupování, kdy nedosáhnu a musím tlačit a matlat sklo na dveřích. Výrobce by měl na dveře něco nalepit ( skleněnou výplň výtahových dveří dveří prý nemám šanci rozbít ) abych neodíral kabinu a dveře, tak jsem zvědavý jestli a kdy to zrelizují nebo dřív i přes snahu to neodřít to odřu.

Nyní jsem již plně funknčí vč. webu, internetu, emailu a hlavně mohu pracovat ze svého PC, tak se snažím průběžně dořešit resty. Omlouvám se všem, kterým jsem ještě neodepsal nebo něco nedořešil... usilovně na tom pracuji ...