PARA HOKEJ

Para hokej byl dlouhou dobu mým sportem č. 1

Začal jsem s ním v roce 2008 v Kolíně za Draky. S číslem 10 jsem se motal po ledu, padal a zvedal a zase padal a zase se zvedal. V průběhu let jsem se trochu  zlepšoval, rostla kondice i výkonnost. Kvůli zvýšené zátěži " hlavně sedacích partií " přišli časem zdravotní problémy a začal jsem tento sport omezovat. Do týmu přišli nový hráči hlavně ze zahraničí ... hrál jsem čím dál méně... a protože nejsem zvyklý hrát jenom pár minut, zvažoval jsem přestup do jiného týmu. Do toho všeho přišel Covid a na delší dobu přerušení soutěží...  V roce 2020 jsem se definitivně rozhodl, že s hokejem končím a zkusím raději individuální sport, kde bude záležet pouze na mne a na mojich sportovních schopnostech a ne na někom jiném jestli budu či nebudu hrát ...

Více fotografií naleznete proklikem na tento odkaz fotogalerie nebo na černé tlačítko a bílým textem " Fotogalerie para hokej " pod těmito úvodními obrázky.

Od roku 2008 až 2014 jsem hrál za kolínské Draky.   Od roku 2014 do 2020 jsem hrál za pardubické Mustangy.      ( 2x titul, 3x stříbro, 3x bronz ... )

Na hokej jsem nezanevřel a pokud to jen trochu jde a mám čas, tak mne můžete vidět v ČPP Aréně v Hradci Králové. Samozřejmě fandím Hradci a také dobrému hokeji hranému v duchu Fair Play. " Sláva vítězům, čest poraženým ".