rekonstrukce pokojíku

Vše po určitém čase doslouží ... a to se stalo i s mým pokojíkem.  Čas ukázal, že např. koberec nebyl pro mne ideálním řešením, protože tá xkrát rozlitá kofola se dala těžko čistit a flek po ní schovat...  Lino pod kobercem bylo asi starší jak já a z několika pásů. Tak jsme koupili nové vcelku... Válenda s úložným prostorem byla ještě dobrá, tak jsme odstranili pouze vrchní díl s pružinami a nahradili jej novu zdravotní matrací s dřevěným lemem okolo. Pracovní stolek a stolek pro tiskárnu jsme nahradili vyrobením celého sektoru ( a když vypadá mohutně, lze s ním snadno pohybovat a měnit podle potřeby výšku i vzdálenost pracovní desky aj. ). Rovněž jsem musel vyřešit válendu a vymyslet něco na odkládání el. pohonu, berlí a větších věcí... a tak jsme nahradili skříň takovým koutem a nechali pouze vrchní nástavec skříně a zbytek upravili pro mé potřeby.

Protože se nám vhodný nábytek nepodařilo sehnat, tak táta udělal "průzkum v terénu" a pak vlastní návrhy, nakoupil potřebný materiál a nábytek sám v garáži a doma ( trochu i za mé pomoci - trochu jsem brousil dřevo, hrany a hlavně lakoval ) vyrobil ( výsledek můžete vidět sami ) a já mám tak doma "prototyp" i kus nábytku na kterém jsem se sám podílel  ...  

Ještě nám chybí doladit pár detailů musíme vyřešit technicky pracovní křeslo ( při nasedání a sesedání potřebuji aby se křeslo neposunulo a stálo na místě ( navíc do něj hupne skoro 90 kilo ). Židle stojí zase na místě a špatně se mi na ní přisunuje ke stolu a tak hledáme alternativu na čem vlastně sedět ...  určitě to ale nějak vyřešíme.