Něco málo o mně.

Jmenuji se Lukáš. Je mi 21 let a bydlím v Hradci Králové.

V roce 2005 jsem ne vlastní vinou přišel při vlakovém neštěstí o obě nohy a stal se ze mne vozíčkář.

Po úraze, dlouhodobých pobytech v nemocnicích a léčebnách jsem se musel k životu nějak postavit. Od přírody jsem veselý človíček a trochu jsem před úrazem  i sportoval - hlavně fotbal a basketbal. Sportování na vozíčku skýtalo jisté východiska a perspektivu do dalšího života. Nejsem typ člověka, který se vzdává nebo na něco čeká, ale jde si za svým snem. Problémy jsou od toho aby se řešili a né od nich utíkalo nebo jsem se vymlouval na cokoliv.

Pomáhá mi celá řada lidí v čele s rodiči a proto i já se rád podělím o zkušenosti ze života vozíčkáře. Rád si pokecám o všem možném, dobrém i zlém, pokud budeš potřebovat a budu vědět i poradím. 

Vykládání ale necháme na jindy, stránky jsem vytvořil hlavně pro ty, kteří jsou na tom podobně jako já a neví co by dělali. Já sportuji a pokud Tě to zajímá tak se podívej na sporty, které dělám já. Je ale celá řada dalších sportů pro vozíčkáře a ZTP, určitě si vybere každý. Pokud budeš chtít poradit nebo se na cokoliv zeptat hlavně ohledně sportu, sportování, možností a pod. klidně se ozvi, napiš....